Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı

Vera Hastanesi Diş Ünitesi’nde, 1992’den beri hastalarına en gelişmiş teknoloji, 24 saat kesintisiz uzman ve tecrübeli hekimlerle; hizmet vermektedir. Hastanemizde koruyucu diş hekimliği temel alınmakta; diş çürümeleri engellenmekte ve ağızda oluşabilecek her türlü hastalığın önüne geçilebilmektedir. Ayrıca; dişteki hassasiyetler ortadan kaldırılmakta, çocuklara yapılan fissür örtücü uygulamalarla çürüklerin önüne geçilebilmektedir.

Ağız, diş çene cerrahisi (diş çekimleri, kist rezeksiyonları gömülü diş operasyonları, acil çene ve ağız travması müdahaleleri)
İmplant (Diş ekimi)
Konservatif diş tedavisi (Estetik dolgular)
Entodonti (Kanal tedavisi)
Ortodonti (Çarpık dişlerin tedavisi)
Periodontoloji (Diş eti hastalıkları ve tedavisi)
Pedodonti (Çocuk dişlerinin tedavisi)
Sabit ve hareketli protezler (Total veya iskelet protezleri; porselen, zirkonyum kaplamalar)
Estetik diş hekimliği
Bruksizm tedavisi (Diş sıkma ve diş gıcırdatma tedavisi)
Temporomandibuler eklem rahatsızlıkları tedavisi
Hamilelikte diş tedavisi
Ağız kokusu ve ağız kuruluğu tedavisi
Ağız yaralarının tedavisi (aft, uçuk…)
Diş eti pigmentasyonlarının lazerle tedavisi
Bleaching (Lazerle diş beyazlatma)
Teşhis ve Radyoloji (ağız içi kamera, panoramik radyografi, dijital ağız içi radyografisi ile %90 oranında daha az radyasyon alınır).
Hastanede Çene cerrahisi, kuron – köprü ve protez, Pedodonti (çocuk diş hekimliği) Periodontoloji (diş çevre dokusu rahatsızlıkları), Ortodenti (çapraşık dişlerin tedavisi), İmplantoloji (çene kemiğine titanyum kök yerleştirme), Endotonti (kanal tedavisi) ve tedavi branşlarında hizmet vermektedir. Uzman diş hekimleri ile ağız ve diş sağlığının korunmasında ve tedavisinde diş hekimliğinin bütün branşlarında kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız.